Pokoje

Rodinný penzion Na Staré Poště nabízí ubytování ve dvou a třílůžkových prostorných pokojích s vlastní koupelnou a s možností přistýlky.

Pokoj č. 1

65 EUR

Pokoj č.1 se nachází v přízemí penzionu. V pokoji se nacházejí dvě oddělené postele, skříň, stolek, noční stolek s televizí a pár židlí. Pokoj má vlastní koupelnu a záchod. Tento pokoj je ideální pro osoby se sníženou pohyblivostí (nemusí chodit do schodů).      

Pokoj č.2

65EUR

Pokoj č.2 se nachází v prvním patře penzionu. V pokoji se nacházejí dvě oddělené postele, skříň, stolek, noční stolek s televizí a pár židlí. Pokoj má vlastní koupelnu a záchod.

Pokoj č.3

65EUR

Pokoj č.3 se nachází v prvním patře penzionu. V pokoji se nacházejí dvě oddělené postele, skříň, stolek, noční stolek s televizí a pár židlí. Pokoj má vlastní koupelnu a záchod. Tento pokoj je rozdělen na jeden velký pokoj s postelemi, na jeden malý pokoj se skříní a stolkem a na koupelnu se záchodem.

Pokoj č.4

79 EUR

Pokoj č.4 se nachází ve druhém patře penzionu. V pokoji se nacházejí tři oddělené postele, skříň, stolek, lednička, rozkládací gauč (přistýlka), noční stolek s televizí a pár židlí. Pokoj má vlastní koupelnu a záchod. Tento pokoj má pěkný výhled na zahradu a kostel sv. Gottharda. Je zde možnost přistýlky.

Pokoj č.5

79 EUR

Pokoj č.5 se nachází ve druhém patře penzionu. V pokoji se nacházejí tři oddělené postele, skříň, stolek, rozkládací gauč (přistýlka), noční stolek s televizí a pár židlí. Pokoj má vlastní koupelnu a záchod. Tento pokoj je největší v penzionu, má jeden velký pokoj, jeden malý a oddělenou koupelnu se záchodem. Je zde možnost přistýlky.