Nabídka pokojů

Pokoj č.1

Pokoj číslo 1 se nachází v přízemí penzionu. V pokoji se nachází dvě oddělené postele, které je možné přirazit k sobě a vytvořit tak jednu velkou manželskou postel. Pokoj má svoji vlastní koupelnu, kde se nachází umyvadlo, sprchový kout a záchod. Pokoj je zároveň vybaven televizí s příjmem českého pozemního vysílání. 
 

Pokoj č.2

Pokoj číslo 2 se nachází v prvním patře penzionu. V pokoji se nachází dvě oddělené postele, které je možné přirazit k sobě a vytvořit tak jednu velkou manželskou postel. Je zde možnost připravení přistýlky. Pokoj má svoji vlastní koupelnu, kde se nachází umyvadlo, sprchový kout a záchod. Pokoj je zároveň vybaven televizí s příjmem českého pozemního vysílání. 

Pokoj č.3

Pokoj číslo 3 se nachází v prvním patře penzionu. V pokoji se nachází dvě oddělené postele, které je možné přirazit k sobě a vytvořit tak jednu velkou manželskou postel. Je zde možnost připravení přistýlky. Pokoj má svoji vlastní koupelnu, kde se nachází umyvadlo, sprchový kout a záchod. Pokoj je zároveň vybaven televizí s příjmem českého pozemního vysílání.

Pokoj č.4

Pokoj číslo 4 se nachází ve druhém patře penzionu. V pokoji se nachází tři oddělené postele, dvě z nich je možné přirazit k sobě a vytvořit tak jednu velkou manželskou postel. Je zde možnost připravení přistýlky. Pokoj má svoji vlastní koupelnu, kde se nachází umyvadlo, sprchový kout a záchod. Pokoj je zároveň vybaven televizí s příjmem českého pozemního vysílání.

Pokoj č.5

Pokoj číslo 5 se nachází ve druhém patře penzionu. V pokoji se nachází tři oddělené postele, dvě z nich je možné přirazit k sobě a vytvořit tak jednu velkou manželskou postel. Je zde možnost připravení přistýlky. Pokoj má svoji vlastní koupelnu, kde se nachází umyvadlo, sprchový kout a záchod. Pokoj je zároveň vybaven televizí s příjmem českého pozemního vysílání.

  • Facebook Basic Black
  • Black Instagram Icon

PENZION NA STARÉ POŠTĚ

GOTTHARDSKÁ 54/2 PRAHA 6 ČESKÁ REPUBLIKA

INFO@PENZIONNASTAREPOSTE.EU  | +420 724 881 227

© 2020 by Penzion Na Staré Poště